Mladšie dorastenky:

HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA – ŠKP Bratislava  30:28  (16:15)

Góly Duslo Šaľa:

Lanczová Barborka 11/2,  Kollerová Gizka 7, Škoricová  Petra 6, Bergendiová Nina 5/2, Valicec Kika 1.

Ďalšie kolo 1. dorasteneckej ligy sme dohrávali 7.12.2015 v pondelok. Netradičný čas priniesol aj netradične slabší výkon našich dievčat, ktorým to škrípalo hlavne v obrane. Nevyšiel nám začiatok zápasu, kedy sme  v 8. minúte 1.polčasu prehrávali 1:4.  Celý zápas sme sa ťahali so súperom o gól, zahodili sme veľa vyložených šancí, ale nakoniec zostali všetky body doma.

Staršie dorastenky:

HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA –ŠKP Bratislava  30:29  (16:12)

Lanczová Bibiana 9/6, Špendlová Nikola 8, Tisajová Monika 6, Perczeová Maja 3, Zalubelová  Lenka 2, Turzová Miška 1, Hraňová Dominika 1.

V ďalšom kole 1. dorasteneckej ligy si naše staršie dorastenky zmerali sily so súperom z Bratislavy. Odohrali sme dva rozdielne polčasy. V 1. polčase sa nám darilo viac, vyhrávali sme v 21. minúte 13:7 a zdalo sa, že máme zápas pevne vo svojich rukách. Už do polčasu súper znížil na rozdiel 2 gólov. V 2. polčase sa nám prestalo dariť,  dievčatá  sa nevedeli presadiť v útoku. V poslednej minúte zápasu súper vyrovnal ale nám sa podarilo v poslednej sekunde zápasu streliť gól, ktorý rozhodol o našom víťazstve.