4. kola  1. Ligy dorasteniek

V nedeľu 16. októbra sme odohrali obe stretnutia 4. kola  1. Ligy dorasteniek. Stretli sme sa s rovesníčkami z HK AS Trenčín,

Ako prvé nastúpili na domácu palubovku mladšie dorky. Od začiatku zápasu nechceli dievčatá  nechať nič na náhodu, nastúpili do zápasu koncentrované a so správnym nasadením. Postupne si do polčasu vybudovali sľubný päťgólový náskok ( 16:11), ktorý v druhej polovici dokázali navýšiť o ďalších päť gólov (28:18). Tréner pochválil dievčatá za prístup k stretnutiu a disciplinovanú hru, i keď sme sa nevyhli chybám, či už v obrane alebo útoku, udržiavali sme vysoké tempo stretnutia a zapojili čo najširšiu časť kádra.

Kiššová 7,Bergendiová 5, Vaneková 4, Blašková 3, Ševčíková, Gállová a Kollerová po 2, Ščípová ,Valicec a Greštiaková po 1.

Staršie dorastenky odohrali veľmi kvalitný zápas s pohyblivým súperom s prepracovanou útočnou fázou a organizovanou obranou. Zápas mal rýchly spád a naše dievčatá na začiatku ťažili z priam neuveriteľného výkonu brankárky Mozoľovej. Dievčatá podporili jej výkon premenenými šancami a do šatní odchádzali s dvojgólovým  vedením (13:11). V druhom polčase sa dievčatám podarilo spresniť streľbu a dokázali svoj náskok zveľadiť na 7 gólový rozdiel. Na záver stretnutia trošku poľavili v koncentrácii ale i tak udržali optimistický výsledok (29:24)

Kurňavová 8, Perczeová 6, Tisajová, Škoricová a Slamková po 3, Hraňová a Špendlová po 2, Bergendiová a Zalubelová po 1.