SINCE 1943  |  OFICIÁLNE WEBOVÉ STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU
tvcom.cz  I   ehftv.com  I   2 % daní  I   SZH  I   EHF  I   IHF  I   HKM ŠAĽA

Už cez víkend sa rozbiehajú súťaže dorasteneckých líg

kontakt: HK Slovan Duslo Šaľa  |  aktualizácia: 13.09.2017 16:11
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

S príchodom nového školského roka, po odštartovaní interligovej MOL ligy žien sa s dvojtýždňovým handicapom o slovo hlásia aj najvyššie dorastenecké súťaže. Nuž, dočkali sa aj mladšie a staršie nádeje HK Slovan Duslo Šaľa, aby už nasledujúci víkend, ukázali a zúročili svoju robotu, ktorú poctivo naberali v prípravnom období, v čase letných prázdnin. Na ich výkony sa už tešia tréneri, rodičia, kamaráti, ktorý budú určite spolu s nimi emotívne prežívať ich veľké, ale aj malé úspechy a budú mať pochopenie pri drobných zaváhaniach.

Najvyššie dorastenecké súťaže majú konečne po rokoch po dvanásť tímov, ktoré sú v oboch súťažiach rovnaké. Chýbať nebude ani HK Slovan Duslo Šaľa, ich súpermi v novej sezóne budú družstvá HK Vranov nad Topľou, HC Tatran Stupava/Malacky, MHK Bytča, ŠKP Bratislava, ŠŠK Prešov, MŠK Dunajská Streda, HK AS Trenčín, UDHK ŠG Nitra, HC Sporta Hlohovec/Šurany, Drábova Košice a Iuventa Michalovce. Naše mladé nádeje v oboch vekových kategóriách, začínajú v prvom kole na pôde súpera z východu, vo Vranove nad Topľou. Našim nádejam v ich spoločnom účinkovaní v najvyšších súťažiach, želáme veľa radosti z výkonov a úspechov v súperení.

Vyžrebovanie dorasteneckých líg pre súťažný ročník 2017/2018

Jesenná časť: 1. kolo (16. - 17. september) Vranov nad Topľou - HK Slovan Duslo Šaľa, ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce, ŠŠK Prešov - MHK Bytča, HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava/Malacky, MŠK Dunajská Streda - HC Spota Hlohovec/Šurany, UDHK ŠG Nitra - Drábova Košice. 2. kolo (23. - 24. september) HK Slovan Duslo Šaľa - UDHK ŠG Nitra, Iuventa Michalovce - MŠK Dunajská Streda, MHK Bytča - Drábova Košice, HC Sporta Hlohovec/Šurany - HK Vranov nad Topľou, HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava, ŠŠK Prešov - HC Tatran Stupava/Malacky. 3. kolo (7. - 8. október) Drábova Košice - HK Slovan Duslo Šaľa, HK Vranov nad Topľou - Iuventa Michalovce, HC Tatran Stupava/Malacky - MHK Bytča, ŠKP Bratislava - ŠŠK Prešov, MŠK Dunajská Streda - HK AS Trenčín, UDHK ŠG Nitra - HC Sporta Hlohovec/Šurany. 4. kolo (14. - 15. október) MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa, Iuventa Michalovce - UDHK ŠG Nitra HC Sporta Hlohovec/Šurany - Drábova Košice, HK AS Trenčín - HK Vranov nad Topľou, ŠŠK Prešov - MŠK Dunajská Streda, HC Tatran Stupava/Malacky - ŠKP Bratislava. 5. kolo (21. - 22. október) HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec/Šurany, Drábova Košice - Iuventa Michalovce, ŠKP Bratislava - MHK Bytča, MŠK Dunajská Streda - HC Tatran Stupava/Malacky, HK Vranov nad Topľou - ŠŠK Prešov, UDHK ŠG Nitra - HK AS Trenčín. 6. kolo (28. - 29. október) Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa, MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec/Šurany, HK AS Trenčín - Drábova Košice, ŠŠK Prešov - UDHK ŠG Nitra, HC Tatran Stupava/Malacky - HK Vranov nad Topľou, ŠKP Bratislava - MŠK Dunajská Streda. 7. kolo (04. - 05. november) HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín, HC Sporta Hlohovec/Šurany - Iuventa Michalovce, MŠK Dunajská Streda - MHK Bytča, HK Vranov nad Topľou - ŠKP Bratislava, UDHK ŠG Nitra - HC Tatran Stupava/Malacky, Drábova Košice - ŠŠK Prešov. 8. kolo (11. - 12. november) ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa, MHK Bytča - Iuventa Michalovce, HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec/Šurany, HC Stupava/Malacky - Drábova Košice, ŠKP Bratislava - UDHK ŠG Nitra, MŠK Dunajská Streda - HK Vranov nad Topľou. 9. kolo (18. - 19. november) HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava/Malacky, Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín, HK Vranov nad Topľou - MHK Bytča, UDHK ŠG Nitra - MŠK Dunajská Streda, Drábova Košice - ŠKP Bratislava, HC Sporta Hlohovec/Šurany - ŠŠK Prešov. 10. kolo (09. - 10. december) ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa, ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce, HC Tatran Stupava/Malacky - Hlohovec/Šurany, MŠK Dunajská Streda - Drábova Košice, HK Vranov nad Topľou - UDHK ŠG Nitra, MHK Bytča - HK AS Trenčín. 11. kolo (16. - 17. december) HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK Dunajská Streda, Iuventa Michalovce - HC Tatran Stupava/Malacky, UDHK ŠG Nitra - MHK Bytča, Drábova Košice - HK Vranov nad Topľou, HC Sporta Hlohovec/Šurany - ŠKP Bratislava, HK AS Trenčín - ŠŠK Prešov. Jarná časť: 12. kolo (17. - 18. február) HK Slovan Duslo Šaľa - HK Vranov nad Topľou, Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava, MHK Bytča - ŠŠK Prešov, HC Tatran Stupava/Malacky - HK AS Trenčín, HC Sporta Hlohovec/Šurany - MŠK Dunajská Streda, Drábova Košice - UDHK ŠG Nitra. 13. kolo (24. - 25. február) UDHK ŠG Nitra - HK Slovan Duslo Šaľa, MŠK Dunajská Streda - Iuventa Michalovce, Drábova Košice - MHK Bytča, HK Vranov nad Topľou - HC Sporta Hlohovec/Šurany, ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín, HC Tatran Stupava/Malacky - ŠŠK Prešov. 14. kolo (03. - 04. marec) HK Slovan Duslo Šaľa - Drábova Košice, Iuventa Michalovce - HK Vranov nad Topľou, MHK Bytča - HC Tatran Stupava/Malacky, ŠŠK Prešov - ŠKP Bratislava, HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda, HC Sporta Hlohovec/Šurany - UDHK ŠG Nitra. 15. kolo (10. - 11. marec) HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča, UDHK ŠG Nitra - Iuventa Michalovce Drábova Košice - HC Sporta Hlohovec/Šurany, HK Vranov nad Topľou - HK AS Trenčín, MŠK Dunjská Streda - ŠŠK Prešov, ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava/Malacky. 16. kolo (07. - 08. apríl) HC Sporta Hlohovec/Šurany - HK Slovan Duslo Šaľa, Iuventa Michalovce - Drábova Košice, MHK Bytča - ŠKP Bratislava, HC Tatran Stupava/Malacky - MŠK Dunajská Streda, ŠŠK Prešov - HK Vranov nad Topľou, HK AS Trenčín - UDHK ŠG Nitra. 17. kolo (14. - 15. apríl) HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce, HC Sporta Hlohovec/Šurany - MHK Bytča, Drábova Košice - HK AS Trenčín, UDHK ŠG Nitra - ŠŠK Prešov, HK Vranov nad Topľou - HC Tatran Stupava/Malacky, MŠK Dunajská Streda - ŠKP Bratislava. 18. kolo (21. - 22. apríl) HC Sporta Hlohovec/Šurany - HK Slovan Duslo Šaľa, Iuventa Michalovce - HC Sporta Hlohovec/Šurany, MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda, ŠKP Bratislava - HK Vranov nad Topľou, HC Tatran Stupava/Malacky - UDHK ŠG Nitra, ŠŠK Prešov - Drábova Košice. 19. kolo (28. - 29. apríl) HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov, Iuventa Michalovce - MHK Bytča, HC Sporta Hlohovec/Šurany - HK AS Trenčín, Drábova Košice - HC Tatran Stupava/Malacky, UDHK ŠG Nitra - ŠKP Bratislava, HK Vranov nad Topľou - MŠK Dunajská Streda. 20. kolo (05. - 05. máj) HC Tatran Stupava/Malacky - HK Slovan Duslo Šaľa, HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce, MHK Bytča - HK Vranov nad Topľou, MŠK Dunajská Streda - UDHK ŠG Nitra, ŠKP Bratislava - Drábova Košice, ŠŠK Prešov - HC Sporta Hlohovec/Šurany. 21. kolo (12. - 13. máj) HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava, Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov, HK AS Trenčín - MHK Bytča, HC Sporta Hlohovec/Šurany - HC Tatran Stupava/Malacky, Drábova Košice - MŠK Dunajská Streda, UDHK ŠG Nitra - HK Vranov nad Topľou. 22. kolo (19. - 20. máj) MŠK Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa, HC Tatran Stupava/Malacky - Iuventa Michalovce, MHK Bytča - UDHK ŠG Nitra, HK Vranov nad Topľou - Drábova Košice, ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec/Šurany, ŠŠK Prešov - HK AS Trenčín.

 

Fotogaléria

Naši partneri, sponzori

Duslo Šaľa
Respect Slovakia s.r.o.
Innogy
MAKS-D, s.r.o.
Autoprofit
Actemium
ERIMA Demišport
Erima
M FOTO

NÁJDETE NÁS

Horná 30
Šaľa 927 01

+(421) 903 856 977

M FOTO

fotografie © všetky práva vyhradené
SNP 16, Šaľa 927 01

+(421) 31 770 6688
Duslo Šaľa  MOL LIGA
2017 © HÁDZANÁRSKY KLUB SLOVAN DUSLO ŠAĽA, Horná 30, Šaľa všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail  |  HARMONOGRAM HALY
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3