z Bratislavy na palubovke ŠKP

V predohrávke 10. kole dorasteneckej ligy sa stretli naše dievčatá 7.12.2017 s dievčencami z Bratislavy na palubovke ŠKP.

Mladšie dievčatá oslabené zraneniami , prišli podporiť dievčatá z kategórie starších žiačok a svojej úlohy sa zhostili zodpovedne, snažili sa držať krok s „blaváčkami“ , čo sa im darilo celý prvý polčas. Začiatkom druhého polčasu sa však naše súperky sériou 5 gólov v rade dostali do vedenia, a tento odstup si dokázali udržať až do konca. Najlepšie sa darilo z našich dievčat skórovať Gizke Kollerovej (10/1) a Alexandre Kunovej, ktorá strelila 5 gólov. Zo súperiek bola najlepšia Edina Horváth s 13- timi gólmi. Konečný výsledok mladších dorasteniek:   29/25 ( 13/13)

Staršie dievčatá kontrolovali hru od začiatku stretnutia, no tiež vypustili úvod druhého polčasu, keď si nechali svoj trojgólový náskok vziať a v 38. minúte nechali súpera dorovnať na 17:17, následne sa však skoncentrovali  a zápas vyhrali 24:28, (11:14). Na súperovej strane nám znovu robila problémy Edina Horváth s 8 gólmi, na našej strane najviac gólov dala Kurňavová 7/5 a ostané akoby sa dohodli keď  Škoricová, Gállová, Greštiaková, Slamková, Blašková a Pappová strelili po 3 góly.