Dorastenky odštartovali jarnú časť úspešne!

V nedeľu 4.2.2018 začali jarnú časť dorasteneckej ligy aj naše dievčatá, keď sa stretli v domácom prostredí s tímom MŠK  Dunajská Streda.

Mladšie dievčatá hrali pomerne vyrovnaný zápas do 40 minúty , no za stavu 19:19 zapli na vyššie obrátky využili chýb na strane súpera a za posledných 20 minút zápas vyhrali 31:24 (14:11) Najviac gólov sa podarilo vsietiť Kollerovej Gizele 10/2 a Ševčíkovej Bianke 7/1

Zostava: Lovászová Laura, Kusyová Kristína- Kollerová Gizela, Letková Linda Mária, Gállová Dominika, Ševčíková Bianka, Potúčková Hana, Darázsová Laura a Pálová Petra.

Staršie dievčatá mali zápas pod kontrolou po celú dobu a vyhrali jednoznačne 39:24 ( 19:10)

Zostava: Slišková Anna, Mozoľová Jana- Valicec Kristína Milka, Škoricová Petra 8, Kollerová Gizela, Kurňavová Kristína 9/1, Greštiaková Janka 4, Slamková Ema 6, Ševčíková Bianka 3, Blašková Simona 6, Darázsová Laura, Pappová Sophia 3.