Dorky hostili ŠKP BRATISLAVA

V predposlednom kole najvyššej dorasteneckej ligy privítali doma naše dievčatá 12.5.2018 dievčence z ŠKP Bratislava.

Mladšie dievčatá viedli celý prvý polčas o 2 - 3 góly a aj keď sa v 34. minúte podarilo ŠKP-čku vyrovnať na 14:14, naše dievčatá odpovedali 4 gólmi v rade a v 37. minúte opäť viedli už 18:14 a ešte 5 minút pred koncom viedli 27:24, no tlak súperiek v posledných minútach neustáli a tak sa zápas skončil remízou 27:27. Najviac gólov nám vsietila Edina Horváth 14 (z toho 12!!! zo sedemmetrových hodov). U nás najviac gólov dala Gizka Kollerová 9/3 , Dominika Gállová a Petra Pálová po 4.

Konečný výsledok: HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA : ŠKP BRATISLAVA 27:27 (13:10)

Zostava: Vnuková, Kusyová- Kováčiková, Kollerová, Letková, Gállová, Ščípová, Potúčková, Miťková, Pálová, Slováčková.

Staršie dievčatá naskočili do zápasu výborne, keď v siedmej minúte viedli 5:0, do konca polčasu sa však poradilo súperkám vyrovnať a pomerne vyrovnaných bolo aj 20 minút druhého polčasu, v 51 . minúte bol stav 24:24, no záver stretnutia tentokrát naše dievčatá zvládli lepšie ako súperky, a vyhrali zaslúžene 30:27. Aj v tomto zápase nám najviac gólov dala Edina Horváth (7/4), u nás bola najlepšou strelkyňou Ema Slamková s desiatimi presnými zásahmi.

Konečný výsledok: HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA : ŠKP BRATISLAVA 30:27 (15:15)

Zostava: Kusyová, Mozoľová- Valicec, Kollerová, Škoricová, Gállová, Ščípová, Slamková,Blašková, Bergendiová, Pappová.