Dorky zdolali Michalovce!

Po úspešnom vystúpení v Šuranoch počas uplynulého víkendu zohrali v sobotu 14. apríla 2018 obidve kategórie dorasteniek majstrovské zápasy na domácej palubovke, kde ich súperkami boli v rámci 17. kola najvyšších súťaží dorasteniek hráčky Iuventa Michalovce.

Oba zápasy sa skončili víťazstvami našich dievčat, keď mladšie dorastenky vyhrali 31:28 (19:13), pričom 6 gólovým rozdielom viedli ešte 3 minúty do konca (!!!) a staršie splnili svoj cieľ vyhrať minimálne o 4 góly (nakoľko sme na jeseň u nich prehrali o 3 a pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy), tiež však nezvládli posledné 3 minúty , (keď v 58.minúte viedli o 7 gólov). Konečný výsledok starších doriek : 31:26 (16:11). Obe kategórie si na svoje konto pripísali po dva dôležité body.

Zostava mladších dorasteniek: Vnuková Barbora, Kusyová Kristína- Kollerová Gizela (9/4), Letková Linda-Mária (4), Gállová Dominika (1), Ščípová Olívia (4), Ševčíková Bianka (3), Potúčková Hana, Miťková Lenka (5), Darázsová Laura (2), Slováčková Emma (3).

Zostava starších dorasteniek: Kusyová Kristína, Mozoľová Jana- Valicec Kristína-Milka (1), Kollerová Gizela (4), Škoricová Petra (7), Kurňavová Kristína (6/2), Greštiaková Janka (5), Slamková Ema (6), Blašková Simona (1), Bergendiová Nina (1), Pappová Sophia.