ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa
Mladšie dorastenky
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 15:39 (6:16)
Brzová, Škitková - Uhrová, Braunová 7, Gerasimov 2, Gyárfásová 6, Kostková 2, Gubová 4, Lukačínová 6, Szabová 3, Špendlová 1, Letková 7, Dostanič 1

Vyjadrenie trénerky P. Varjassiovej: Začiatok zápasu bol poznačený skorou rannou hodinou, z čoho vyplynulo, že sme zahodili hneď prvé 4 vyložené šance. Toto bol náš jediný problém, nepremieňanie protiútokov a preskokov. Dievčatá výborne pracovali v obrane, či vo vysunutej 1:2:3 alebo v 0:6, trpezlivo čakali na chybu súpera. V útoku sme si vyskúšali nové veci. Som rada, že si všetky dievčatá zahrali a tešili sa z hry.

Staršie dorastenky
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 24:33 (12:16)
Škitková, Czirák - Kormúthová 6, Puskailerová, Špavorová 3, Bírová 6, Bobeková, Šalatová 6, Horváthová, Póšová, Susiková 6, Rendvanská 4, Pálová 2

Vyjadrenie trénerky S.Dostanič: Celý zápas bol poznačený nepremieňaním vyložených šancí a hlavne v prvom polčase sme sa dopustili viacerých technických chýb. V druhom polčase sme dali viac gólov z rýchlych protiútokov čím sme sa odpútali od súpera a vyhrali vyšším rozdielom gólov.