Úvod sezóny naše dorastenky zvládli
Po dlhej zápasovej prestávke sa k slovu dostali aj naše dorastenky. V súťažnej sezóne 2021/22 mali družstvá mladších aj starších dorasteniek v 1. kole voľno. V druhom kole si svoje sily zmerali so súperkami z Hlohovca.
Na domácej pôde najprv mladšie dorastenky vysoko zdolali svojho súpera 42:18 po polčase 14:8. Rozbeh bol dosť rozpačitý, keď v 12. minúte na ukazovateli skóre svietil stav 2:1. Potom sa však dievčatá rozbehli a súperovi už nedali šancu na zdramatizovanie zápasu.

HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec 42:18 (14:8)
Brzová, Gubová H. - Kormúthová 8, Kolenčíková 2, Póšová 6, Gyárfásová 3, Mališová 1, Brezánska 8, Braunová 1, Gubová P. 1, Lukačínová 1, Horváthová 5, Letková 3, Dostanić 3

Zápas starších dorasteniek sa niesol vo veľmi podobnom duchu, kedy naše dievčatá zdolali svoje súperky z Hlohovca 41:12 po polčase 19:8. Do streleckej listiny sa zapísali všetky hráčky, čo pre nich môže byť povzbudením do daľších zápasov.
O týždeň však čaká naše dievčatá tažký zápas na horúcej pôde Michaloviec.

HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec 41:12 (19:8)
Kusyová, Vnuková - Rendvanská 2, Puskailerová 2, Špavorová 3, Bírová 8, Bobeková 1, Ševčíková 3, Kormanová 5, Darázsová 2, Heráková 3, Miťková 1, Pálová 4, Šalatová 7